Projektēšana un ražošana
Jūsu iztēle, mūsu zināšanas. Radīsim kaut ko pārsteidzošu!

Objektu uzmērīšana

Tērauda konstrukciju modelēšana, izmantojot skenētus punktu mākoņus, ietver lāzerskenēšanas tehnoloģijas izmantošanu, lai iegūtu precīzus mērījumus vietā, kur tiks uzstādītas konstrukcijas. Pēc tam iegūtos punktu mākoņa datus izmanto, lai izveidotu detalizētu tērauda konstrukciju 3D modeli, ko var salīdzināt ar punktu mākoņiem un 2D rasējumiem, lai nodrošinātu precizitāti un novērstu jebkādas neatbilstības.

Projektēšana (BIM vidē)

Izmantojot BIM tehnoloģiju, mēs varam izveidot precīzus jūsu tērauda konstrukciju 3D modeļus, kas ļauj mums identificēt un atrisināt iespējamās projektēšanas problēmas vēl pirms būvniecības uzsākšanas. Tas ne tikai ietaupa laiku un naudu, bet arī nodrošina, ka jūsu projekts tiek pabeigts ar visaugstāko precizitāti un efektivitāti.

Ražošana

Mēs izmantojam jaunākās tehnoloģijas un paņēmienus, lai nodrošinātu, ka katrs mūsu izgatavotais produkts ir augstākās kvalitātes un atbilst vai pārsniedz nozares standartus. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešamas tērauda sijas, alumīnija paneļi vai pēc pasūtījuma izstrādāti komponenti, mums ir pieredze, lai nodrošinātu rezultātus, kuriem varat uzticēties.